Nowości 20,03,2016

Kolejne miesiące minęły a ja zdobyłem już pełne sto paczek aktywnych. Dowód podaję niżej w formie screenu.

100 paczuszek.

Owe sto paczek daje mi jakieś 200 $ na miesiąc na drobne wydatki. Trwało to sporo czasu, ale udało się.

 

 

Na początku roku pokazała się wiadomość mówiąca o stworzeniu przez Charles’a Scoville’a banku specjalnie na pieniądze z TM. Prace trwały, ale niestety w tym czasie [ściślej rzecz biorąc w Lutym] Paypal zablokował wszystkie będące u niego pieniądze jakie Traffic posiadał. Od tego czasu główny admin TM wraz z jednym z najlepszych adwokatów zajmuje się sprawą. Póki co PP blokuje nam ponad 61 milionów dolarów co bardzo mocno spowolniło wielu osobom wypłaty. Za blokadą praktycznie większości pieniędzy biznesu stanęło zamrożenie paczek kupionych do 11 lutego. Kupione paczki po tym czasie normalnie pracują jak pracowały, a nawet z większymi naliczeniami. Charles się nie poddaje i bardzo szybko bo w ciągu paru tygodni odbudował na tyle bufor na Payzie i STP by suma na tamtych kontach sięgnęła kilku milionów i właściwie z dnia na dzień ta suma cały czas rośnie. Dziś nie ma żadnych problemów z wypłatami na tych dwóch procesorach, także każdy kto wejdzie i zacznie działać nie zauważy tego co PP zrobiło z naszymi pieniędzmi. Muszę dopowiedzieć, że Paypal zablokował nasze miliony na max 180 dni: ich wyjaśnienie to: Traffic Monsoon za szybko się rozwinął w krótkim czasie i z automatu został cały jego kapitał zablokowany. Taka polityka jak chodziły słuchy musiał zadziałać automatyczny program ponieważ ludzie utrzymujący cały czas z adminem TM pracujący w PP bardzo chwalili sobie rozwój naszego biznesu jeszcze kilka dni przed zablokowaniem środków.

 

Obecnie po bardzo dużym ciosie otrzymanym Charles dalej działa i robi wszystko by rozwijać biznes swojego i naszego życia. To tylko pokazuje jakim jest człowiekiem wielu na jego miejscu zwinęłoby manatki i zamknęło biznes. On jednak walczy twardo i nie poddaje. Cieszę się, że jestem częścią tego biznesu. Niby na rynku jest cała masa revshare’ów, ale tylko jeden Traffic Monsoon. W ciągu tak krótkiego czasu, bo nawet nie całego miesiąca wynająć adwokata, odbudować bufor bezpieczeństwa na prawie nie używanym wcześniej procesorze i doprowadzić ten bufor do takiego stanu, że wszelkie obecnie pracujące paczki mają pokrycie, a nawet zostanie jeszcze po wypłacie ich wszystkich to jak dla mnie kawał porządnej roboty. Gość ma łeb na karku i trzymając się go bardzo długo możemy zarabiać. Jak już powstanie bank TM nasze pieniądze będą już bezpieczne bo niezależne od wszelkich procesorów i póki nie zostaną wypłacone przez nas-użytkowników- cały czas będą znajdować się w wewnątrz a nie jak do teraz na zewnątrz biznesu.

 

Wszystkich newsów, najnowszych informacji i pomocy możesz uzyskać u mnie lub na grupie naszej na facebooku. Tam w ciągu dwóch godzin możesz uzyskać na każde pytanie [dotyczące TM] odpowiedź. Często nawet szybciej. TM to mój główny biznes i choć na razie mam przestój gdy już wystartują moje paczki rzucę się aktywnie do pracy.

 

Charles może wyciągnąć wnioski z obecnej sytuacji. Operując grubymi milionami trzeba rozdzielać je tak by po odcięciu jednej odnogi mieć dalej trzy, lub cztery. To jest nie tylko moje zdanie, ale także wielu moich kolegów „fachu”. Teraz mam nadzieję, że nasz admin także wyciągnie takie wnioski i nawet mając swój bank na wszelki wypadek jakiś bufor zachowa w innych miejscach. Na razie śpijmy spokojnie. Będzie dobrze: to nie wiara tylko pewność mnie napędza.

Jedna myśl na temat “Nowości 20,03,2016

 1. Charles Scoville napisał, a jeden z naszych grupowiczów na Facebooku przetłumaczył coś takiego:
  „Poprosiłem o dodatkowe informacje od Allied Wallet odnośnie kart. Jest kilka powodów, które tworzą opóźnienia, jeden z nic to duża ilość zamówionych kart, które muszą być przetwarzane. Poprosiłem także o odpowiedź i pomoc w odniesieniu do tych zamówień. Powiedziano nam że zajmie przynajmniej 2 tygodnie na przetwarzanie zleceń kart, ale to trwa dłużej. Bramka karty kredytowej Allied Wallet doświadczyła także jakiś usterek. Skontaktowaliśmy się z samym właścicielem Allied Wallet, aby spojrzeć na to, co dzieje się i jakie problemy doświadczają nasi użytkownicy. Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź w ciągu najbliższych 24 godzin. Mam zamiar wysłać aktualizację do wszystkich mailem, którzy zamówili karty, gdy otrzymam te informacje.
  W przypadku braku odpowiedzi, aktualizacja nadal będzie wysłana z moim własnym pomysłem jak to rozwiązać. Mówi się jedyną rzeczą, którą możemy kontrolować to siebie sami. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wspomóc zlecenia które są w toku lub anulować zlecenia i zwrócić koszty na saldo waszych kont.
  Bardziej pozytywne wiadomości: Karty Payza są wysyłane bardzo szybko, a ludzie doświadczają szybkich wypłat na swoje karty. Ernie Ganz kontaktował się z Firoz Patel w Payza aby zorganizować dodatkowe korzyści, takie jak bramy karty kredytowej poprzez Payza które akceptują zarówno Visa i MasterCard.
  Po głębszej analizie Bitcoin oraz coinbase, stwierdziłem, że możliwe będzie zaakceptowanie Bitcoin w USD oraz zapewnienie sytuacji zerowej straty z tytułu zmienności kursu bitcoin przyjmując Bitcoin. W niedalekiej przyszłości spodziewam się rozpocząć przyjmowanie Bitcoin jako formę płatności w Traffic Monsoon.”

  Chcesz mieć takie informacje na codzień, w jednym miejscu ? Napisz do mnie, jeśli Cię jeszcze nie ma w naszej grupie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *