Nowości 15,08,2016

Milczałem jakiś czas ponieważ chciałem wiedzieć na czym stoimy. W TM zawrzało. Pewnie słyszałeś już o tym, że SEC przejęło pieniądze związane z platformą Traffic Monsoon. Otóż tak:

 

Charles Scoville otrzymał wiadomość, że PP zwolni środki przed czasem i będzie można je wypłacić. Po rozmowie z pracownikiem banku, w którym Charles miał konto swoje prywatne oraz konto firmowe dał sugestię, by przerzucić całą sumę na konto prywatne by z firmowego nikt nie mógł ich ukraść [pojawiły się czeki, umożliwiające wypłaty pieniędzy] i dopiero po załatwieniu tej sprawy miały zostać zwrócone na konto firmowe. Śledziłem wszystkie posty założyciela TM by być na bieżąco i skomentować to w miarę rzetelnie. Wszystkie informacje pojawiały się na naszej facebookowej grupie.

Niestety Charles zrobił to co mu zasugerowano i przelał pieniądze z PP na swoje prywatne konto. Zadziałała organizacja rządowa SEC i zablokowała całe pieniądze nie tylko firmowe, ale też prywatne na czas wyjaśnienia sprawy. Pojawiły się ostrzeżenia o tym by niejako platforma Traffic Monsoon była piramidą finansową, a te są nielegalne. Zaraz potem na YouTubie pojawiły się filmiki, które to potwierdzają podając rzekome dowody. Nie mnie to oceniać. Pojawiły się w końcu także filmiki, które negują wszelkie oskarżenia, a nawet podważają jakiekolwiek oskarżenia SEC, nawet to, że działa bezprawnie. Przynajmniej w przypadku omawianej platformy wymiany ruchu.

Osoby, które wpłaciły pieniądze do Traffica dzielą się na obozy zarzucania Charlesowi oszustwa i kradzieży oraz na chcący mu pomóc podnieść się. Faktem jest, że jeśli TM podniesie się po takim problemie prawdopodobnie nic już go nie powstrzyma, a to znaczy, że wszystkie nasze paczki będą pracować i zamykać się- wszyscy wiemy co oznacza zamknięcie paczek. By lepiej się odnieść do aktualnych informacji polecam czytanie na bieżąco naszej grupy facebookowej, ale jeśli nie masz do niej dostępu z jakiegoś powodu polecam inne blogi tematyczne, na przykład Łukaszem Gałuszko: http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl/dobra-i-zla-wiadomosc-dla-uzytkownikow-traffic-monsoon/

Czytając wszystkie wpisy Charlesa odnoszę wrażenie, że gość chciał zawsze dobrze i patrząc na to, że nie korzystał wcześniej z pieniędzy firmowych więcej niż musiał mogę stwierdzić, że jest bardzo rzetelnym człowiekiem tylko zagubionym w świecie rekinów. I mimo, że on chce dla nas dobrze-dać możliwość zarobku przy robieniu tak na prawdę zakupów [bo przecież tym TM jest: kupujemy miejsce reklamowe, dodatkowo jedynie była możliwość czegoś co wielu nazywało inwestycją, ale nią nigdy nie było-kupowanie paczek z możliwością wypracowania większej sumy niż w to włożyliśmy, ale nigdy nie było takiego zapewnienia.] Stworzył system, który dał możliwość wyjścia z dołka finansowego wielu ludziom. Jeśli TM padnie to może oznaczać koniec coraz bardziej rosnącej populacji RevShareów, a to właśnie one umożliwiają przeciętnemu Kowalskiemu na dodatkowy zysk do etatowej pensji, a nawet na uwolnienie się finansowo. Czas pokaże, czy TM okaże się legalną firmą czy jednak scamem i piramidą finansową. Prawo zostało spisane, ale to ludzie je interpretują i to od niej zależy jaka będzie rzeczywistość.

Jedna myśl na temat “Nowości 15,08,2016

 1. Szybka wiadomość dla ludzi interesujących się sprawą Traffic Monsoon. W ostatnim tygodniu obie strony: SEC I TM spotkały się z sędziną Jill Parish, która przejrzała sprawę i to co miały do powiedzenia strony. Odbyły się już dwa przesłuchania, następne jest pod koniec Listopada. Więcej informacji możecie przeczytać pod tymi linkami:
  Pierwsze przesłuchanie: http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl/przesluchania-w-sadzie-wystartowaly-1-listopada-tm-vs-sec/

  Drugie przesłuchanie: http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl/drugie-przesluchanie-w-sadzie-za-nami-czy-traffic-monsoon-wygra/

  Wygląda na to, że TM już wygrał, ale nie oficjalnie. Oczywiście wszystko może się zdarzyć, jednak z tego co czytałem wygląda to raczej pozytywnie. Walka trwa nadal. Osobiście myślę, że przed nowym rokiem na pewno nic się nie zakończy, ale kto wie ? Może już w marcu przyszłego roku będziemy mogli codziennie klikać jak na początku i pracować zarabiając pieniądze na zakupionych paczkach, a nawet dalej tworzyć struktury partnerów. Faktem jest to, że do TM weszli także ludzie starsi, którym ciężko się odnaleźć w poważny świecie ebiznesu, z problemem z opanowaniem nowych technik i technologii tworzenia stron. Traffic Monsoon jest i zawsze był prosty w obsłudze, pozwalał nawet starszym ludziom wyjść na prostą. Ludzie z SEC zabrali takim ludziom właśnie możliwość dorobienia do emerytury. Kto tu jest zły, a kto dobry w tej sprawie ? Charles Scovile, który został posądzony o całe zło tego świata czy SEC ? Sami sobie na to odpowiedzcie.
  W żadnym jeszcze innym biznesie nie toczyła się taka wojna by otworzyć na nowo zamrożoną firmę, w której wcześniej zarabiali ludzie. Wcześniej nie zdarzały się takie eventy jak ten z UK, w którym zbierano podpisy ludzi by pokazać jak dużo osób chce pomóc Charlesowi.
  Zobaczymy co przyniesie przyszłość, ale można się chyba pozytywnie nastawić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *