PaidVerts.

PaidVerts-biznes na lata. Pewny, solidny admin, a także twórca Mytraficvalue umożliwił nam w prosty  sposób promować swoje biznesy, tym samym mogąc dorobić, lub nawet zarobić. Otóż wykupując kampanię reklamową (kosztującą dolara za pojedynczą kampanię-można mnożyć ich ilość, dzięki czemu stworzymy jedną sporą kampanię z dużą ilością wyświetleń. ) dostajemy 50 wyświetleń, 25 wyświetleń banera 728×90 oraz 100 wyświetleń banera o rozmiarze 125×125, do tego jeszcze 3100 BAP. Wszystko w pakiecie w cenie 1$. Kampania wypracuje dla nas maksymalnie 1.47 $ zysku.

PV nie należy do typowych biznesów, w którym zarabiamy pasywnie, ponieważ by zarobić, trzeba wyklikać odpowiednią ilość reklam dziennie naliczanych co 18 godzin [można wykupić opcję by reklamy utrzymywały się dłużej bo nie każdy jest w stanie codziennie zmieścić się w tym czasie- wiadomo o co chodzi=życie ], plus osiem reklam dających nam punkty BAP, które z kolei po zgromadzeniu odpowiedniej ilości dostarczają nam coraz to wyższe naliczenia reklam do wklikania. Punkty BAP są jakby walutą, za którą dostajesz różną ilość reklam za $. Czym większa ilość BAP, tym większe naliczenia reklam.  Oczywiście nie ma nic nigdy za darmo. Nie wkładasz w biznes pieniędzy ? Musisz włożyć swój czas. Na tym blogu nigdy nie zaoferuję czegoś co da Ci pieniądze za zarejestrowanie się i nic-nierobienie. Dziś już wiele osób korzysta z PaidVerts nie tylko do reklamowania się i swoich biznesów, ale także do czerpania z reklamowania się zysków. Jak dla mnie to same korzyści. Nie wierzysz ? Nie wierz. Sprawdź po prostu na własnej skórze. Bądź gotowy/gotowa na reinwestycje bo to się opłaca. Trzeba cierpliwości. Cierpliwość w e-biznesie to podstawa.

Poniżej przedstawiam film instruktażowy od Bartosza Lasoty, być może pomoże Ci zrozumieć, a na pewno zobrazować w jaki sposób poruszać się w tym ciekawym systemie.

 

http://youtu.be/On0VUOMG58o

 

Dla osób posiadających już jakiś wkład, nie bojących się inwestować ciężko zarobionych pieniędzy na etacie, lub w internecie też się coś znajdzie. Za wpłacenie np 100 $ można zyskać reklamy za dolara/sztuka. A tych sztuk może być nawet i do dwustu dziennie [ tu zaznaczam, że sam tyle miewałem choć naliczenia były dużo mniejsze niż dolar, oraz nie były jednakowe za każdym razem. ]. Oczywiście nie zawsze tak jest, zwykle reklamy mają różną wartość, ale jeśli się inwestuje pieniądze swoje, łatwiej zyskać wysokie naliczenia po niedługim czasie.

Minimalne kwoty do wypłaty na procesory, a także przelewy bankowe:

Perfect Money: 1,00 dolarów
EgoPay: 10,00 dolarów
STP : 10,00 dolarów
PayPal: 1,00 dolarów
Western Union: 500,00 dolarów
Przelew bankowy: 500,00 dolarów

Na wypłaty czekamy maksymalnie siedem dni, choć zazwyczaj zostają załatwione w następnym dniu.

 

Dlaczego ten program jest dziś tak popularny u reklamodawców ? Moim zdaniem, poza tym co już opisałem chodzi o mocnego założyciela. Poza tym w grę wchodzą:

– procesory płatnicze

Prowizja z poleconych wynosi 10 % od każdego zakupionego adpacka, oraz 5 % od każdego płatnego kliknięcia w reklamy.

Zapraszam, bo naprawdę warto:  https://www.paidverts.com/ref/Hikaru4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *