Traffic Monsoon

TrafficMonsoon powstał 10.10.2014 roku z połączenia czterech liderów znanych w branży reklamowej. Ta platforma daje nam wszystkim skuteczną reklamę i wysokie prowizje. Założycielem TM jest znany z AHP Charles Scoville. Pomiędzy osoby, które wykupiły  Paczki Reklamowe tzw. AdPack zostaje rozdzielona suma pieniędzy aktualnie znajdująca się w biznesie. Dzięki zabezpieczeniom z najwyższej półki oraz usługi jakie prezentuje Charles w Traffic Monsoon zapewnia nam taki ruch na naszych stronach jaki byśmy chcieli. Dzięki Geo Targetowaniu można ustawić swoje reklamy tak by były wyświetlane tylko w naszym kraju, lub nawet tylko w danym województwie.

https://trafficmonsoon.com/?ref=HikaruDaishi <—— Kliknij jeśli już się zainteresowałeś/aś. A jeśli nie-czytaj dalej.

Obejrzyj filmik Piotra Chajkowskiego, w którym przedstawione jest jak działa i jak poruszać się wstępnie w TM!. Jeśli dołączysz do teamu, będziesz mieć dostęp do większej ilości filmików motywujących, a także takich, które pomogą Ci w prowadzeniu konta i zarabianiu.

Jeszcze ze mną jesteś ? W takim razie zapraszam do przedstawionego przeze mnie niżej ukazanego, czarno-na-białym, w czym tkwi siła Traffic Monsoon:

– Zarobienie na AdPackach 55 $ [110 % z każdej paczki kosztującej 50 $/sztuka]

– Każda paczka daje nam 20 kliknięć w nasz baner do np innego biznesu, w jakim działamy [można też dawać banery z TM co ma sens, ponieważ nie tylko w TM pojawiają się nasze reklamy, a także ‚na zewnątrz’], poza tym dostajemy też 1000 kredytów wymiany ruchu.

– by dostawać codzienne naliczenia naszym obowiązkiem jest wyklikanie dziesięciu reklam dziennie, trwających po 20 sekund każda by się zakwalifikować Za nie dostajemy jeden punkt do wymiany ruchu [1 pkt/reklama= 10 punktów]

– wprowadzenie partnera do TM pozwala nam otrzymać 10 % od tego co zakupi. Minimum 2 $ do wypłaty

 

TERAZ COŚ ISTOTNEGO [jeśli jeszcze nie uznałeś, że ten program całkowicie ratuje dzień i niszczy system]: 

Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na inwestycje lub boli go kiedy jego pieniądze gdzieś uciekają przy przewalutowaniu złotówek TM także coś ma. To coś to najlepsze coś, najszybsze coś z jakim się spotkałem w sieci. Sam zaczynałem od tego właśnie CZEGOŚ. Mianowicie chodzi mi o zarabianie bez własnego wkładu. Tak. Traffic Monsoon pozwala nam zarabiać na samym klikaniu reklam na zasadzie PTC [paid to click], każda z tych wyświetlanych reklam ma 0.01 $ lub 0,02 i trwają po pół, lub całą minutę. Bardzo szybko można zgromadzić pierwsze parę dolarów, a mając poleconych idzie jeszcze szybciej. Przedstawiam niżej filmik obrazujący jak to robić.

 

Co zrobić jak już zdobędziesz odpowiadające Ci środki pieniężne ?

Wypadałoby wypłacić wolne 4 i zyskać zarobek za swoją pracę. Na co przelewać ? TM oferuję parę procesorów:

– Payza

– PayPal

– STP

Powinienem w tym miejscu napisać, że zlecone wypłaty działają natychmiast-od razu zostają przelane z naszych zasobów w TM na procesor, którego używamy, a następnie można bez problemowo z procesora wystawić zlecenie na swój bank polski, którego używa się na codzień.

 

Co robimy po rejestracji ? Oto naprowadzenie: 

1)  Klikamy w „20 PPC / 1000 TE Credits”

2) Tworzymy kampanie banerową – po kliknięciu w „Setup a New Banner Ad”

3)  Zobacz co należy zrobić  by umieścić kampanię reklamową :

4) Po zapisaniu swego dzieła nastąpi przetestowanie strony, zwykle trwa to kilka sekund.

 

5) Jak kupić adpacka ?

6) Czas na decyzję, którego procesora użyjemy. A może już mamy zgromadzone fundusze w TM ?

7) Wszystkie naliczenia zobaczymy w zakładce po lewej stronie : ” My Sharing Positions” Miejsce, od którego łatwo się uzależnić 🙂

 

Jest coś jeszcze co chciałbym Ci przedstawić. Mianowicie Cash Links– umożliwiają tanie zareklamowanie się na koncie darmowym. Obejrzyj filmik, który przedstawia w znakomity sposób z czym to się je.


wiecej-info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *