Nowości.

Jako, że minęły cztery miesiące od mojej pierwszej inwestycji w TM, mimo to już osiągnąłem pierwszy konkretny cel w tym biznesie, postanowiłem to pokazać wszystkim, którzy są zainteresowani tym sposobem zarabiania.

51 paczek

 

Otóż jak widać na obrazku na górze- wypracowałem już 50 aktywnych paczek, a nawet przekroczyłem je. W  chwili gdy to piszę mam prawie 60 po jakimś tygodniu od zrobienia screena.  Jeśli można tak to nazwać wszystko dzięki ciężkiej pracy… klikaniu przez mniej więcej dziesięć minut dziennie reklam i wpłacaniu co miesiąc paru paczek 🙂 Oczywiście jest to dużo luźniejsza praca niż ta na etacie. I dużo mniej się na tym traci czasu.

Zdążyłem także wypłacić 55 dolarów, a o to mój prywatny dowód na to:

Wypłata na payza

 

Jeśli ktokolwiek nie był przekonany do legalności i wypłacalności Traffic Monsoon oto mój dowód na potwierdzenie moich wcześniejszych słów. Ten biznes całkowicie wymiata i jak dla mnie może być prekursorem bliskiego doskonałości biznesu internetowego. Bez poleconych, jedynie z drobnymi inwestycjami co miesiąc można dojść do tego na własną rękę. Jeśli ktoś z większą charyzmą zechce oprzeć się na zespole ludzi, droga wolna. Także w ten sposób można zarabiać. W pół roku wyciągnąć swój wkład ? Pewnie, to żaden problem, wystarczy chcieć.

Nie lubię dużo pisać, dlatego też zamieszczam krótkie, konkretne informacje odnośnie swoich sukcesów, oraz sukcesów Traffic Monsoon. A propos,  już niedługo spotkanie w Warszawie z twórcą TM Charles’em Scovillem, a także naszą grupą facebookową. Wystarczy zapisać się do naszej grupy by uzyskać więcej informacji na ten temat.

Dodatkowo chciałbym zaprosić na swoją stronę o Traffic Monsoon. Jest tam sporo informacji, ale także są przejrzyste.

http://bernardsimlat.tmpolska.info/

To na dziś tyle. Jeśli coś będzie więcej się działo na pewno opiszę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *