MX Rev$hare/MX World

Jest to kolejny projekt Jamesa Lee Valentine’a, którego wszystkie programy działają od 2011 roku po dzisiejszy dzień, dając tym samym zarobić ciekawe pieniądze wszystkim dążącym do swojego celu. Jego biznesy pozwalają zarabiać już w ponad dwustu krajach na całym świecie. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=x26aGbHl638

Trochę mechaniki, czyli jak tutaj zarabiać ? 

MX wystartował 1 listopada 2015 roku. Są tu trzy rodzaje AdPacków:

Milionaire Adpack – cena 50 $  [tak jak w Traffic Monsoon wypracuje nam 55 $ co daje nam 110 %] Ilość: Banners Impression za jedną paczkę: 10 000, Visitors Credit 1 000. Można je kupować bez limitu.

Medium Adpack – cena 25 $ [wypracuje nam 27,50 $, czyli także 110 %] Ilość: Banners Impression za jedną paczkę 5 000, Visitors Credit 500. Maksymalnie tych paczek [aktywnych] możemy mieć 500. Całkowity zarobek na tej ilości paczek to 13, 750$.

Mini Pack – cena 5 $ [wypracuje nam 5,50 $ i znów 110 %] Ilość: Banners Impression za jedną paczkę 1 000,  Visitors Credit 100. Maksymalnie możemy mieć aktywnych 100 paczek, co daje nam 550 $. 

Warto też nadmienić, że paczki pracują mniej więcej 44 dni przy Milionaire Pack, naliczenia nie są stałe, ale wahają się w granicach 2,5 % na dzień. 

Te trzy rodzaje paczek pozwalają nam zacząć z wkładem własnym takim na jaki możemy sobie pozwolić. Możemy też zacząć od samego klikania. Dzienne minimum jakie musimy wyklikać by nam zaliczyło dzienny przyrost to 10 reklam do obejrzenia. Maksymalnie możemy ich obejrzeć 100 na dzień [przy takiej ilości już po miesiącu klikania zarabiamy 15 $, co daje nam trzy paczki Mini. Jak dla mnie opcja świetna dla kogoś kto nie ma żadnych wolnych pieniędzy na start. ] Jak widać można pracować także na darmowym koncie. 

O oglądaniu reklam w MX można trochę napisać ponieważ mają spore możliwości. Dzienny zarobek to do kilkunastu centów. Można też polecać takie rozwiązanie dzięki czemu za każdego naszego poleconego „klikacza” zarobimy 100 % z jego kliknięć. To wygląda tak: Twój polecony zarabia na oglądaniu reklam cent lub dwa- Ty dostajesz tyle samo. Mając odpowiednio dużą grupę centry zamieniają się w dolary-tu już całkowicie pasywne, dzień po dniu. A nasze Adpacki przybywają by pracować ku naszej chwale. 

Warto wspomnieć, że aktualnie trzeba wyklikać nasze reklamy do 23:50, a po północy [24:10] dnia następnego dostajemy naliczenia. Jak widać MX Rev$hare nalicza nam pieniądze raz na dobę.

 

Jeśli jesteśmy chętni do działania polecanie biznesu innym daje nam 10 % prowizji od każdego zakupu jaki wykonają nasi poleceni, poza tym każda ich reinwestycja będzie widoczna także u nas- dostaniemy kolejne pasywne 5 %. Na przykład za każdy zakupiony pakiet za 50 $ przez Twojego poleconego dostaniesz 5 $. ZA drugi i trzeci poziom otrzymasz 5 % prowizji od każdego zakupu. Przy reinwestycji z drugiego i trzeciego poziomu dostajemy aż 2,5 % znowu całkiem pasywnego patrząc okiem lidera danej struktury. 

Jeśli jeszcze to czytasz to znaczy, że Cię zainteresowałem taką opcją zarabiania. W takim razie pozwolę sobie ten biznes nazwać Naszym. Otóż Nasz biznes działa na zasadzie Repurchase Balance 50/50. To znaczy, że 50 % tego co zarobimy leci na saldo do wypłat i reinwestycji, a druga połowa naszego zarobku trafia na konto Repurchase/MX, z którego możemy zakupić matryce, lub kolejne paczuszki, by nam grzecznie pracowały Adpacki możemy  kupować z obu kont.  Dzięki takiemu rozdzieleniu James chroni Nasz biznes przed utratą środków, dzięki czemu MX jest trwałym biznesem na lata. 

Myślę, że na koniec powinienem powiedzieć, że po rejestracji do tego projektu możemy korzystać z kilku dostępnych tłumaczeń strony na różne języki. Bez żadnego problemu możemy się odnaleźć w panelu nawet jeśli nie znasz żadnego języka obcego. Tłumaczenie panelu dla Polaków także jest, w naszym ojczystym języku. Dostajemy na start także landing page, który ułatwi nam promowanie projektu. Jak to zwykle bywa na start dostajemy jeszcze kilka bannerów o różnych rozmiarach by móc je wstawić na swoją stronę, bloga, czy forum. 

No dobrze, ale jak kupować nasze paczki i jak wypłacać nasz dorobek ? 

MX Rev$hare udostępnia nam trzy procesory płatnicze do wyboru:

  • Payza
  • STP
  • PM

Jak widać wybór jest. Doszedłeś do końca tego wpisu ? W takim razie zarejestruj się już dziś, partnerze!

https://mx.world/?r=Bromba