Inne

II Event Akademii Milionerów- Wrocław 25,06,2016 roku

Odbył się drugi event Akademii Milionerów dla dwustu osób. Spotkane dla wszystkich trwało całą sobotę, od godziny 10: 00, aż do 20: 00. Po nim nastąpiło after party, na którym wszyscy mogli się integrować i poznawać przez całą noc. Następnego dnia już tylko dla VIPów odbyło się specjalne spotkanie, na którym szerzej były omawiane rzeczy z dnia poprzedniego dotyczące szczególnie budowy zespołu, oraz inne typowo liderskie sprawy.

Przez te wszystkie godziny dnia pierwszego można było dowiedzieć się trochę o podstawowym podejściu biznetmena, czy inwestora. Ten jeden dzień naładował mi głowę nie tylko informacjami, ale także chęcią działania. Eventy takie jak ten, to obowiązek każdego kto myśli sensownie o zarabianiu pieniędzy w internecie.

Wystąpili na scenie między innymi: Jerzy Kurc- ekspert ds. Inwestycji Diamentowych naświetlając nam, że nie tylko na metalach szlachetnych możemy się skupiać, ale diamenty także mogą być dla nas osiągalne; Sławomir Luter- trener liderów i autor książek o rozwoju osobistym podzielił się z nami kapką swojej wiedzy jak dojść na szczyt. Od Tomasza Sychowskiego dowiedzieliśmy się co nie co o tak bardzo popularnych ostatnimi laty kryptowalutach. Tomasz powiedział czym jest i jak działa BitCoin, oraz inne znaczące kryptowaluty. Pokazał także jak na nich zarabiać. Wcześniej byłem negatywnie nastawiony do wirtualnej waluty, ale teraz powoli do niego dojrzewam. Ważną osobą, bez której cała konferencja nie odbyła by się jest Ireneusz Fudro- CEO Akademii Milionerów.

Wymienione przeze mnie osoby to tylko część ekspertów, którzy wystąpili tego dnia, a wszyscy- jeden po drugim dorzucali do pieca, dzięki czemu wszyscy słuchacze czuli większą motywację do działania.

Nie jesteś jeszcze w AM ? W takim razie na co czekasz ? Jeśli myślisz poważnie o e-biznesach nie możesz sobie pozwolić na nie zapisanie się do Akademii Milionerów! Ona powstała właśnie po to by doświadczeni marketerzy pomagali tym, którzy dopiero zaczynają, lub zabłądzili na drodze do wolności finansowej. Dołącz i bądź motywowany w działaniu!