Recyclix

  • Jakie jest Twoje nastawienie do ekologii ? 
  • Może chcesz zacząć zarabiać z inwestycji bez wpłacania własnych pieniędzy od początku ? 
  • W gruncie rzeczy nie masz czasu na e-biznesy, ale chcesz by Twoje pieniądze pracowały-ku chwale Ciebie, a nie Ty ku chwale szefa ? 
  • Może wreszcie chcesz stać się niezależy/a finansowo, lub tylko chcesz dorobić sobie na jakieś dodatkowe wydatki ? 
  • A może (tak jak coraz więcej ludzi w dzisiejszych czasach) zdajesz sobie sprawę, że bez dobrze rozwiniętego recyklingu ludzie utoną we własnych śmieciach i chcesz pomóc tej dziedzinie by stała się bardziej popularna i miała większą moc przerobową ? 

Tak ? To czytaj dalej!!

Recyclix (RX) przetwarza zwykłe śmieci na surowiec zdatny do powtórnego przerobu, czyli granulat. Na nim także zarabia sprzedając go do dalszej obróbki. My tylko inwestujemy i obserwujemy na wykresach na stronie [po zalogowaniu] na jakim etapie przerobu są nasze śmieci i co pięć tygodni [które zaliczają się do pełnego cyklu przetwarzania] otrzymujemy 14 % naszego wkładu. Zyski na recyklingu klasyfikują się w granicach 200-300 % ! To całkiem sporo. Firma płaci nam 14%, a więc idąc dalej tym kierunkiem widzimy jakie możemy uzyskać potencjalne zyski. Może na początku się wydawać to nie wiele, ale przemyśl sobie to. 

W czasie rejestracji sprawdź, czy ID sponsora się zgadza [moje ID to: 0023-68AA-5E3E]

Na start dostajemy 20 euro od RX dzięki czemu możemy sprawdzić mechanikę i zobaczyć jak wygląda cykl. Musimy tylko uzupełnić profil swoimi danymi, warto by były zgodne z Twoim dowodem osobistym. By konto nie zostało po jakimś czasie skasowane trzeba zainwestować minimum 20 euro [lub jego wielokrotność].

Firma istnieje i działa realnie. Rozbudowuje się nie tylko w naszym kraju ale także poza granicami. Warto wspomnieć, że Recyclix to firma z Polski- jak dla mnie kolejny powód, dla którego powinieneś się zainteresować nią. Nie chodzi tu o patriotyzm, tylko o gospodarkę kraju. Lepiej korzystać ze swojskich rozwiązań, niż polegać na zewnętrznych. 

Skąd wiem, że to nie przekręt ? Mój znajomy, jednocześnie sponsor w RX [lub też Up-Liner- jeśli wolisz taką nazwę] był w ich siedzibie w Łomży i spotkał się osobiście z Account Managerem-potwierdził istnienie zakładów i budowę kolejnych, uzyskał niezależne info, że mają zyski z recyklingu minimum 200%. Także spotkał się z osobami, które potwierdziły, że do tej pory nie było problemów z wypłatami.

 

Siedziby oprócz Polski:

RX posiada swoje biura we Włoszech, Szwajcarii, Brazylii i Maroku. 

Są w posiadaniu:

  • dwóch fabryk na Łotwie (wszystkie śmieci w tym kraju przetwarza Recyclix), można tam pojechać i sprawdzić je. 
  • w budowie dwie fabryki w Polsce

a) Łobez- Koło Szczecina [jeśli nie wiesz co to za miasto wpisz w google maps, lub na Wikipedii i dowiesz się wszystkiego co chcesz 🙂 ]

b) Nysa- na południu Polski [zweryfikowane]

Budowa kolejnej fabryki: Firma EKOM, która jest nadal odpowiedzialna za wywóz śmieci ma „problem ” ze składowaniem ich stąd powstało porozumienie i współpraca z firmą Recyclix. http://www.ekom.com.pl/ Posiadają stałe kontrakty na odbiór plastiku np. z holenderskim oddziałem McDonalds, a także współpracują z kilkoma szpitalami w Polsce. 

Czas na szczegóły techniczne o firmie Recyclix:

– zysk 14% w pięć tygodni [od Twojej inwestycji]

– indywidualna umowa notarialna pomiędzy stronami przy wysokich inwestycjach

– zweryfikowane biura w Polsce, osobiste spotkania z zarządem firmy

JAK ZAWSZE W E-BIZNESACH PRZYNAJMNIEJ 100% RYZYKA!!!!!! WAŻNE! BY MNIE POTEM NIKT NIE POSĄDZAŁ, ŻE ZAINWESTOWAŁ, A PROJEKT JEDNAK NIE OKAZAŁ SIĘ TAK WSPANIAŁY. 

– program partnerski: jeden poziom poleconych: 12% z ich inwestycji [ważne! To firma płaci te 12 % nam, a nie zabieramy z inwestycji poleconych]

-wpłaty i wypłaty w prosty sposób: przelew bankowy, karta płatnicza, a także Bit Coin

-projekt ciekawy, oparty o niecodzienny produkt biznesowy. Coraz większe zainteresowanie ekologią w społeczeństwie.

-program dla leni: nie trzeba nic klikać, nie trzeba się logować w czasie cyklu. 

-działanie na rynku ochrony środowiska co zawsze jest wspierane przez państwo, rządy, Unię Europejską, ale także przez coraz większą ilość społeczeństwa. Jak dla mnie działanie na tym rynku zawsze na propsie. 

-z niezależnych źródeł wiadomo, ze zyski na recyklingu zaczynają się od 200 % [więc nasze 14 % z inwestycji robi robotę.]

Dane firmy dla dociekliwych:

http://www.krs-online.com.pl/recyclix-sp-z-o-o-krs-1503451.html

Kontakt z RX:

ul. Poligonowa 28, 18-400 Łomża, Polska

KRS: 0000533282     REGON: 360290387

NIP: 5272725464

Telefon: +48 662-862-010

e-mail: info@recyclix.com

No dobrze, interesuję Cię temat, ale co zrobić by zainwestować ?

Po rejestracji [moje ID to 0023-68AA-5E3E ] trzeba przejść do panelu logowania. Po zalogowaniu możesz od razu wykorzystać swój bonus 20stu euro [oczywiście jak uzupełnisz profil.]Skoro czytasz to, to na pewno nie chcesz skorzystać tylko z darmowego bonusu. Zobacz ten filmik Po zapoznaniu się z filmem instruktażowym dowiesz się co zrobić by zainwestować swoje pierwsze pieniądze w RX. Gratulacje! Stałeś się właścicielem pierwszej partii śmieci 🙂 

Dodatkowo możesz kupować śmieci za wielokrotność 20 euro. 

I to wszystko. Twoje śmieci przejdą pięcio-tygodniową drogę by stać się czymś lepszym-granulatem, który zostanie sprzedany i zyska nowe życie w nowych opakowaniach. 

 

PS: Wchodząc do Recyclix pode mnie mogę dać Ci pewien bonus dodatkowy, który zapewni Ci pomoc bez dwóch zdań, w osiągnięciu sukcesu w internetowym zarabianiu.