Questra Holdings

Zarabiaj miesięcznie 17%-26% przez okrągły rok z firmą Questra Holdings!

 

 

Questra rozpoczęła działalność na rynku kapitałowym w roku 2009 i do dzisiaj działa stabilnie, pozwalając zarabiać nam cztery razy w miesiącu [ w każdy piątek dostajemy naliczenia]. Firma ta ma swoją siedzibę w Hiszpanii, w sumie działa w 28 krajach Europy. Questra Holdings zajmuje się sprzedażą i kupnem obligacji, w tym akcji spółek, przeprowadzenie pierwszej oferty publicznej papierów wartościowych na giełdzie [tak zwane IPO].

Questra Holdings umożliwia nam rozpoczęcie przygody z zarabianiem już od 90 euro za portfel inwestycyjny. Jeśli jednak nie lubisz się rozdrabniać, możesz maxymalnie wydać na pojedynczy pakiet 500 000 euro. Tygodniowo zarabiamy 4-6% z każdego portfela zakupionego i w każdy piątek około godziny 20stej widzimy ile zarobiliśmy po pięciu dniach pracy. 

Jak długo pracuje taki portfel ? Portfel, bez względu jaki kupisz pracuje dla Ciebie 365 dni. Po tym czasie portfel wygasa. Dodatkowo w każdy piątek, gdy dostajemy naliczenia z wypracowanych eurosów możemy wykupić następne pakiety/portfele, albo wypłacić. A jak już o wypłatach mowa to na co można wypłacić pieniądze ? Jeśli chcesz możesz bezpośrednio je wypłacić na swoje konto w banku, lub na procesory płatnicze [OK PAY, Perfect Money], lub portfel BitCoin.

Gdy wykupimy trzy portfele w tym samym kolorze możemy dokonać fuzji, czyli kosztem tych trzech portfeli wykupić portfel o wyższym kolorze, który będzie wyżej oprocentowany niż te trzy słabsze kolory. Na przykład trzy białe za 90 euro możesz zamienić na jeden żółty za 270 euro. Dzięki temu Twój miesięczny zysk wyniesie już 18.2 %.

 

Właściwie jakie są te portfele ? 

Otóż portfeli masz od wyboru do koloru. Zerknij poniżej:

tabela pakietów

 

Link partnerski do Questry 

[moje ID do rejestracji to P09201484353628]

 

Questra posiada dwa wirtualne biura, mianowicie Atlantic Global [kupujemy portfele] oraz Questra Wolrd [program partnerski]

 

podział questry

W Questra World znajdziemy swój link partnerski [logujemy się do tej witryny tymi samymi danymi co w Atlantic]. Atlantic Global służy przede wszystkim do zakupu portfeli w wybranym kolorze.

Jakie otrzymujemy prowizje ze  stworzonego przez siebie zespołu ?  

questra-plan-kariery

Jeśli jeszcze wahasz się przed podjęciem decyzji zapraszam na obejrzenie dwóch ważnych filmików Jacka Krawczyka:

1) Atlatnic Global: 

2) Questra World

 

Jeszcze nie wiesz dlaczego warto stać się partnerem Questra Holdings ? Spójrz poniżej w takim razie!

Realia życia

 

A teraz: jak się zarejestrować tak właściwie ?

rejestracja 123

  1. Wpisujesz swój numer telefonu z dopiskiem 48 jeśli używasz polskiego numeru.
  2. Wpisujesz swój adres mailowy-najlepiej oparty na gmailu by nie było problemów z niedochodzącymi wiadomościami.
  3. Tutaj wpisujesz ID sponsora/uplinera, w tym wypadku moje to: P09201484353628 

Gdy już mamy konto teraz trzeba je zasilić a można zrobić to na kilka sposobów. Między innymi poprzez portfel BTC, prosty i szybki sposób. Możemy też umówić się z kimś, kto już jest w firmie i ma odpowiednią ilość interesujących cię eurasów kto przeleje ci bezpośrednio na TWOJE konto w Questra taką gotówkę, a Ty przelejesz mu na konto bankowe, lub także portfel kryptowalutowy lub w jakikolwiek inny sposób. Jeśli zostaniesz moim partnerem, a czytając to pewnie właśnie nim się stajesz  dostaniesz ode mnie wstęp na Facebooku do grup odpowiednich, tak samo na skypie. Samemu możesz tam znaleźć kogoś, kto zrobi wymianę.  Pamiętaj tylko, że jeśli wykupisz portfel o dowolnym kolorze we wtorek, czy środę, zacznie pracować dopiero od najbliższego poniedziałku!

Gratuluję, stałeś się posiadaczem portfela, który zacznie pracę dla ciebie już niedługo. I zostanie z Tobą na cały rok. Miłego zarabiania 🙂