Kryptowaluta- GCC

Wolność finansowa dzięki kryptowalutom ?

Coraz częściej można znaleźć przypadki, w których ludzie stawiają kryptowaluty na poziomie złota, czy diamentów inwestycyjnych. Ci właśnie ludzie uznają to za świetną metodę na zebranie oszczędności na tak zwane „w razie W”.

The GCC coin został stworzony z podobną myślą.  Wspiera proekologiczne projekty co dziś jest na czasie oraz dba o środowisko. Oparty jest o strukturę Marketingu Sieciowego dzięki czemu generuje cały system bonusów i premii.

W dzisiejszych czasach kryptowaluta jest innowacją w kwestii płacenia za dobra i usługi  na skalę światową. Nic nie stoi na przeszkodzie by kiedyś zastąpiły papierowe pieniądze, które już dzisiaj są zastępowane przez plastikowe karty płatnicze i płacenie przelewami bankowymi zamiast gotówką. Tak samo w pracy na etacie czy ktokolwiek dostaje pieniądze do ręki obecnie ?

GCC coin oparty jest o ich własną monetę, coin ten natomiast oparty o tworzony przez firmę Ekosystem może całkowicie zmienić świat handlu. Jednym z elementów Ekosystemu jest pomysł stworzenia światowej sieci usług opierających się na drugu 3D.

Kim jest właściciel firmy ?

Jan M. Pasboel z pochodzenia jest Duńczykiem. CEO, Founder & Owner. Ukończył Szkołę Biznesową w Kopenhadze i posiada 24 lata doświadczenia w różnych gałęziach przemysłu, zajmując się operacjami handlowymi wyższego szczebla, inwestycjami strategicznymi, opracowywaniem i wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego.  Przez pierwsze 15 lat swojej inwestycyjnej kariery był przedstawicielem firm, w których pracował. W roku 1991 założył w Paryżu firmę, która do dziś prosperuje. Dodatkowo w mniej więcej tym czasie powstała firma z siedzibą w Hamburgu, a obecnie Jan dąży do podpięcia jej pod GCC Group. W kolejnych latach zamieszkał w Poznaniu, gdzie w 2002 roku założył firmę produkującą sprzęt sprzątający dla szpitali. W tak zwanym międzyczasie kontakty biznesowe Jana zbliżyły go na Wschód-aż do Azji. W Japonii powstała z jego inicjatywy firma marketingowa pracująca nad nowymi technologiami w przemyśle.

Jeśli chcesz działać –> przeczytaj, bo ważne:

Po rejestracji masz dwa tygodnie, czyli 14 dni na zakup pakietu. Jeśli tego nie zrobisz w tym czasie, Twoje konto zostanie usunięte. Przez to niezdecydowanie stracisz miejsce w systemie binarnym i będziesz trzeba znów się rejestrować. Oczywiście kup  pakiet tylko wtedy jeśli Cię interesuje ten system i możliwości. Jeśli nie to szukaj dalej tematu dla siebie i zignoruj ten wpis.

Jak się zarejestrować w GCC ? Rejestrujesz się z tego linku:

W tak zwanym razie W pisz śmiało –> Kontakt na fejsie.

Pozwól, że przedstawię Ci zalety GCC Coin:

 • Ekosystem 24 dający pracować Twoim pieniądzom przez całą dobę. 24 portale dające dostęp do najczęściej kupowanych produktów i usług na całym świecie. Ciekawa koncepcja, prawda?
 • Pieniądze pracujące dla Ciebie, gdy śpisz, lub jesteś na wakacjach i nie masz zamiaru poświęcać czasu na pracę. Wszystkie transakcje tą walutą na świecie generuje Ci dodatkowy dochód–> Proste ?
 • Pieniądze aktywnie chroniące przyrodę dzięki transakcjom w każdym zakątku świata. Korzystając z GCC na zakupach pomagasz chronić naszą planetę.
 • Ekosystem 24 już niedługo będzie największą siecią portali wymyśloną po to by robić zakupy jakich w danej chwili potrzebuje dana osoba- za pomocą GCC coina.
 • Te  24 portale są ze sobą tak połączone by maksymalnie ułatwić nawigację po nich i kupowanie rzeczy jakimi się zainteresujemy. Poniżej podam kilka portali dla przykładu:

– GCC 3D

– GCC Travel

– GCC Take Away

-GCC Better Bet

3D Print

Travel (podróże i hotele)

 

GCC coin to pierwsza firma opierająca się na marketingu sieciowym, która wprowadziła pojęcie globalnego druku 3D.

Wydrukuj co tylko zechcesz. Dom ? Proszę bardzo. Kajak ? Nie ma sprawy. Zabawkę dla dziecka ? Żaden problem.

Zobacz film poniżej:

 

 

Zapytasz co to właściwie  jest druk 3D ? No to ja odpowiem Ci:

Druk 3D to rewolucyjna technologia umożliwiająca tworzenie trójwymiarowych obiektów z pliku cyfrowego w każdym geometrycznym kształcie. Inaczej nazywany drukiem metodą przyrostową. Druk 3D to zupełnie nowe podejście do produkcji, który pozwala na pełną personalizację produktu. Możesz stworzyć swój własny produkt w kilku prostych krokach, lub zlecić projekt w punkcie druku 3D. Ta właśnie technologia ułatwi ludzkości kolonizację innych planet–> wystarczy wziąć drukarkę 3 D  z zaprogramowanymi habitatami i po przylocie na Księżyc, czy Marsa drukarka zbuduje nam budynki z tego co jest na miejscu. Koszta transportu polecą na łeb na szyję. Ciekawa wizja ?

 

 

System dający najlepsze korzyści –> oparty na marketingu sieciowym:

 •  Plan wynagrodzenia [network marketing]: Sponsor i Binary Bonus aż do 25 % prowizji z Matching Bonus na 7. poziomie.
 • Atrakcyjne programy i nagrody motywacyjne.
 • Wysokie bonusy i limity wypłat – 100 tysięcy euro tygodniowo  z Binary Bonus i 25 tysięcy euro tygodniowo z Matching Bonus.
 • Bezpośredni dostęp do panelu wymiany waluty już od pierwszego dnia od dołączenia. Wysoki limit sprzedaży  24 tysiące GCC dziennie!!
 • Zawsze aktywne członkostwo bez planu sprzedaży-dodatkowe zakupy nie są wymagane!
 • Możesz czerpać zyski, nawet jeśli nikogo nie sponsorujesz!

 

Skoro doczytałeś do tego momentu pewnie chcesz wiedzieć ile kosztuje zakup coinów. Najniższy pakiet w The GCC coin kosztuje 38 euro. Następne oferują już większą porcję monet jednak są oczywiście droższe. Każdy pakiet charakteryzuje określony bonus. Najbardziej optymalnym pakietem jest ten za 438 euro + 50 dodatkowo jeśli zdecydujesz się na budowę swojego zespołu. Poniżej przedstawię te najpopularniejsze.  Jeśli chcesz znać całe menu zakładu opis wszystkich jest w Twoim biurze wirtualnym po zarejestrowaniu się.

Przy wyższych pakietach możesz otrzymać:

– długopis 3D

-skaner 3D

-drukarkę 3D

Albo jeśli kupisz odpowiednio wysoki pakiet nawet wszystkie trzy dodatki będą Twoje. Po otrzymaniu monet będziesz mógł kopać następne na zasadzie PoS [Proof of Stake], czyli na swoim własnym komputerze mając coiny na swoim wirtualnym portfelu.

Dostępne pakiety :

 

Czym jest GCC Club i jak on działa ? 

Jest to usługa cotygodniowej dystrybucji GCC. Usługa zaczyna się w poniedziałek o 0:01 [CET], a kończy się w niedzielę o 23,59 [CET] I tak co tydzień. Każdego tygodnia dostajesz GCC o wartości 7 euro + bonusy w wybranym pakiecie.  Wraz z GCC każdego tygodnia otrzymujesz 7 PV. Każdemu z nas przysługują najwyżej trzy pakiety GCC Club do Publicznej Emisji na raz [Edycja Lojalnościowa]. 

Jak tu właściwie zarabiamy ? 

1) Podstawową opcją jak w każdym innym biznesie jest budowa zespołu. Na tym zawsze najlepiej się zarabia. Wcześniej już wspomniałem o systemie binarnym –> to znaczy trzeba tworzyć nogi. Jedna osoba na lewą nogę, druga na prawą. Nikt nie chce mieć chyba asymetrycznych kończyn, prawda ?

 • Sponsor Bonus: Trzy poziomy prowizji z poleconych [od kwoty wejścia, z pakietów 3D Print kupionych przez Twoich poleconych]

I poziom – czyli osoba, którą bezpośrednio Ty poleciłeś – to aż  20 %. Chcesz przykładu  ? Proszę bardzo: Twój bezpośredni polecony kupuje pakiet 3D Print za 438 euro-> w takiej sytuacji otrzymujesz 20 %, czyli 83,60 euro jednorazowej prowizji z tego zakupu.

II poziom, czyli osoba polecona przez Twoją bezpośrednią: 3 %

III poziom, czyli… już rozumiesz ? : 2 %

 

Gdy chcesz swój zarobek wypłacić możesz to zrobić na portfel BTC, lub konto bankowe.

 • Binary Bonus: jest to prowizja obliczana na podstawie wyrobionego obrotu w Twojej grupie.  Jest obliczany pod koniec każdego tygodnia na podstawie liczby Personal Volume zebranego z obu nóg. W ramach tego bonusu otrzymujesz 20 % wartości zebranej ze słabszej nogi. Aby zyskać kwalifikację do tej promocji musisz posiadać co najmniej pakiet Silver, oraz sponsorować przynajmniej po jednym Silverze w obu nogach Twojej struktury.
 • Matching Bonus: jest to rodzaj bonusu obliczanego na podstawie Twojej całej sieci sponsorskiej. MB jest obliczany także pod koniec każdego tygodnia na podstawie BB otrzymywanego przez członków Twojej sieci. Aby zyskać kwalifikację do jednej prowizji musisz posiadać co najmniej pakiet Gold i sponsorować dwa takie pakiety.

2) Możemy kupić coiny także i mieć nadzieję na wzrost ich ceny na giełdzie. Dodatkową zaletą tej metody jest możliwość kopania tej krypto metodą PoS.

3) Możesz też piąć się w górę po szczeblach pozycji managerskich aż dojdziesz do Titanium. Wraz z tym szczebelkiem otrzymasz zyski z całego obrotu firmy.

 

Siedziba Firmy ?  A jest jak najbardziej:

Gcc coin posiada siedzibę niedaleko Poznania- w Tarnowie Podgórnym. Zatrudnia kilkadziesiąt osób na umowę o pracę. Jeśli masz ochotę możesz wpaść i zobaczyć jak się urządzili.

Adres korespondencji:

GCC Group Sp. z.o.o

ul. 25 Stycznia 20

62-080 Tarnowo Podgórne

[Poznań] Polska

Główna siedziba:

ul. Rynkowa 5

Przeźmierowo 62-081

Poznań Polska

Pomoc techniczna:

Mailowy kontakt [bardzo prężny, z resztą] z supportem na adres: support@thegcccoin.com

oraz jeśli nie chcesz czekać możesz dzwonić: +48 791 402 403

Jaka jest moja opinia na ten temat ? 

Z początku nie byłem tym zbytnio zainteresowany. Krypto jak każde inne. A tu nagle zaczęły się pokazywać informacje o tym jaka wielka infrastruktura powstaje oparta właśnie o tę monetę. Wszystkie te firmy współpracujące z GCC Group oraz wspieranie Druku 3D , który jest przyszłością według mnie w wielu dziedzinach spowodował, że w końcu mnie przekonał. Ile razy już można było napisać, że jutro zaczyna się dziś ?  Cóż, po raz kolejny można to napisać, a nawet wykrzyknąć ponieważ jesteśmy świadkami jak być może nasz świat się zmieni. W dziedzinach budownictwa na Ziemi, a także na globach naszego Układu Słonecznego, ale też w dziedzinach medycznych. Niedługo wydrukowanie wadliwych organów będzie codziennością. A to wszystko dzięki Janowi i jego GCC coinowi. Żyć, nie umierać-tylko działać.

A skoro mowa o działaniu jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się to zapraszam pod ten link.